Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Spritz-Up Naturally Flavoured Calorie-Free Sugar-Free Lemon-Lime Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Diet Ginger Ale Mini Can
6x222.0 ml, $0.40/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Tonic Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Old-Fashioned Style Root Beer Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Club Soda 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Jamaican Style Ginger Beer 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

$3.29
Plus tax, eco fees apply
Crush
Cream Soda Soft Drink
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Soda
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.90/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Diet Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Cola 6 Pack
222 ml, $0.30/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Diet Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.30/100ml

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lychee Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Tonic Water Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Beer Mini Can
6x222.0 ml, $0.40/100ml
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Peach and Ginger Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Watermelon Lemon Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.79
SAVE $0.80
Plus tax, eco fees apply
A&W
Root Beer
4x341.0 ml, $0.59/100ml

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Cranberry Ginger Ale, Zero Sugar
500 ml, $0.60/100ml
Out of Stock

$7.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Black Cherry Ginger Ale
4x355.0 ml, $0.55/100ml

$7.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Peach Mango Ginger Ale
4x355.0 ml, $0.55/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
6x222.0 ml, $0.40/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml
Low Stock































































































