Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Spritz-Up Lemon-Lime Soda
2 l, $0.08/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
2 l, $0.08/100ml
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Coke Zero Sugar Vanilla
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

$3.29
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer

$3.29
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
2 l, $0.16/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

$6.49
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Zero Sugar Ginger Ale
6x710.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock

$6.49
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
6x710.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Orange Soda
2 l, $0.08/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Ginger Ale
2 l, $0.08/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
A&W
Root Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Out of Stock

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Sprite
Lemon Lime Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock
sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Cola
2 l, $0.08/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Cherry Zero Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Sprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$2.89
Plus tax, eco fees apply
Sprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml
Low Stock

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Old-Fashioned Style Root Beer
2 l, $0.08/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Rainbow Pack
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale
2 l, $0.08/100ml

$4.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
6x222.0 ml, $0.37/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.75, formerly: $6.99
SAVE $0.24
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.16/100ml

$5.29
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Cans
6x222.0 ml, $0.40/100ml

$4.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.37/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Eco fees apply
Brisk
Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Zero Sugar Orange Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml
Low Stock































































































