Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in Canada
FANTA
Sparkling Beverage Haunted Apple Beetlejuice Beetlejuice
500 ml, $0.60/100ml
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Pack
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml

















































