Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.29
Plus tax
PC Blue Menu
Blue Menu Chocolate Chip Chewy Granola Bars
5x130.0 g, $0.51/100g
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Almond Salted Caramel Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Out of Stock
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Low Stock
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
President's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.14/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































