Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips All Dressed Flavour
200 g, $2.00/100g

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Dutch Crunch Kettle Chips, Jalapeno & Cheddar
200 g, $2.00/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Pizza Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips All Dressed Flavoured
220 g, $1.81/100g

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Sour Cream, Green Onion, & Bacon Flavour
200 g, $2.00/100g

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Extra Ketchup Flavour
200 g, $2.00/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g































































































