Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: 2 FOR $9.00
, formerly: $5.49
The Spice Tailor
Sauce Kit Vietnamese-Style Curry Mild
230 ml, $2.39/100ml
sale: 2 FOR $9.00
, formerly: $5.49
The Spice Tailor
Sauce Kit Korean-Style Bbq Medium
200 ml, $2.75/100ml
sale: 2 FOR $9.00
, formerly: $5.49
The Spice Tailor
Sauce Kit Japanese-Style Teriyaki Mild
200 ml, $2.75/100ml
sale: 2 FOR $9.00
, formerly: $5.49
The Spice Tailor
Sauce Kit Japanese-Style Katsu Curry Mild
220 ml, $2.50/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml































































































