Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Prepared in Canada
Club House
Yorkshire Pudding Mix
45 g, $3.31/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Prepared in Canada
Club House
Mushroom Gravy Mix
21 g, $7.10/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Prepared in Canada
Club House
Chili Seasoning Mix 25% Less Salt Gluten Free
35 g, $4.26/100g

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Prepared in Canada
Club House
Spaghetti, Gluten-Free Sauce Mix
43 g, $3.47/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Prepared in Canada
Kraft
Russian Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































