Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Calorie-Wise Creamy Poppyseed Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Calorie-Wise Rancher's Choice Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Calorie-Wise Zesty Italian Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Cheese Sauce Mix
35 g, $4.26/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Calorie-Wise Creamy Caesar Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Seasoning Mix
35 g, $4.26/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Calorie-Wise Catalina Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































