Snack & Granola Bars
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Homestyle Rice Krispies Squares Original
198 g, $2.02/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Rich & Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g
Out of Stock

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy S'mores Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































