Snack & Granola Bars
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$5.49
Plus tax
Kind
Healthy Grains™ Peanut Butter Dark Chocolate Bar
35 g, $15.69/100g
Low Stock
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Brownie, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
Out of Stock
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars, Cookies & Creme, Granola Bar, High in Protein (Pack of 5)
5x68.0 g, $2.94/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Rice Krispies Bars Original
176 g, $2.27/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Pop-Tarts Pastries Unfrosted Strawberry Flavour
384 g, $1.04/100g
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Almond Fudge, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet and Salty Almond Chewy Nut Bars
5x175.0 g, $0.40/100g
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet and Salty Peanut Chewy Nut Bars
5x175.0 g, $0.40/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.29
Plus tax
PC Blue Menu
Blue Menu Chocolate Chip Chewy Granola Bars
5x130.0 g, $0.51/100g
sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet & Salty Dark Chocolate & Almond Granola Bar
5x175.0 g, $0.40/100g
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Almond Salted Caramel Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































