Dogs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.98, formerly:
Limit 2, after limit $10.49
Plus tax
Caledon Farms
Beef Liver Bites Freeze Dried
150 g, $6.99/100g
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $4.99
Plus tax
Milkbone
GravyBones Meat & Chicken Flavour Dog Snacks
750 g, $0.67/100g
Out of Stock
Out of Stock

sale: $22.48, formerly:
Limit 2, after limit $25.99
Plus tax
Prepared in Canada
Pedigree
Vitality+ Dry Food For Adult Dogs Hearty Beef And Vegetable Flavour
8 kg, $0.32/100g
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































