Dogs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $7.98, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
Caledon Farms
Dog Treats Dental Sticks Chicken And Bacon Flavour
232 g, $4.31/100g
Low Stock
$36.99
Plus tax
Cesar
Classic Loaf In Sauce Adult Wet Dog Food Beef Selects Variety Pack
2.4 kg, $1.54/100g
Low Stock
sale: $7.98, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
Caledon Farms
Dog Treats Dental Sticks Beef Recipe
222 g, $4.50/100g
Low Stock
Low Stock
$11.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Small Dogs 2-11 kg 48 Dental Treats
535 g, $2.24/100g
Low Stock
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































