Dogs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $26.97, formerly: $27.99
SAVE $1.02
Plus tax
Purina
Beneful Originals Dry Dog Food Real Chicken
7 kg, $0.39/100g
Low Stock
$11.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Medium Dogs 11-22 kg 25 Dental Treats
557 g, $2.15/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Plus tax
Prepared in Canada
Milkbone
Original Medium Dog Biscuits
900 g, $0.59/100g
Low Stock
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml




























































































