Ice Cream & Frozen Desserts
Filters
Ice Cream & Frozen Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.97, formerly:
Limit 2, after limit $4.99
Tenderflake
3" Tart Shells
255 g, $1.96/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Magnum
Almond Ice Cream Bar covered with Belgian chocolate
3x100.0 ml, $2.10/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.49
Plus tax
Talenti
Alphonso Mango Dairy Free Sorbetto
473 ml, $1.58/100ml
Low Stock

$6.99
Plus tax
Christie
Bars, Vanilla Frozen Dessert with OREO Cookie Chunks
5x72.0 ml, $1.94/100ml
Out of Stock

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Berry Bliss Cone, Strawberry Frozen Dessert
4x125.0 ml, $1.40/100ml
Out of Stock

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Ben & Jerry's
Cherry Garcia Ice Cream Non-GMO
473 ml, $1.33/100ml

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Ben & Jerry's
Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream
473 ml, $1.33/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































