Ice Cream & Frozen Desserts
Filters
Ice Cream & Frozen Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Black Cherry Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Butter Pecan Ice Cream
2 l, $0.38/100ml

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Caramel Praline Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Low Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Chocolate Caramel Cup Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Chocolate, Salty Caramel & Peanuts Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium French Vanilla Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Heavenly Hash Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Maple Walnut Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Low Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Pistachios & Almonds Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Strawberry Shortcake Ice Cream
2 l, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Tahitian Vanilla Bean Ice Cream
2000 ml, $0.38/100ml
Out of Stock

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium The Only Chocolate Ice Cream
2 l, $0.38/100ml

sale: $5.49, formerly:
Limit 4, after limit $7.59
Chapmans
Premium Wolf Pass Ice Cream
2000 ml, $0.38/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































