Ice Cream & Frozen Desserts
Filters
Ice Cream & Frozen Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Rolo Cones, Frozen Dessert, Crafted In Canada
0.54 l, $1.29/100ml
Out of Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.49
Plus tax
Talenti
Roman Raspberry Dairy Free Sorbetto
473 ml, $1.58/100ml

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Ben & Jerry's
Salted Caramel Almond Ice Cream
473 ml, $1.33/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Halo Top
Sea Salt Caramel
473 ml, $1.69/100ml

$8.99
Plus tax
Chapmans
Super Frozen Yogurt Sandwich Vanilla
12x120.0 ml, $0.62/100ml
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































