Ice Cream & Frozen Desserts
Filters
Ice Cream & Frozen Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Minis Vanilla Caramel
63 ml, $11.10/100ml

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Simply Dipped Cones
4x135.0 ml, $1.29/100ml

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Simply Dipped Vanilla Cones
4x135.0 ml, $1.29/100ml

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Sweet And Salty Caramel Cones
520 ml, $1.34/100ml
Out of Stock

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Vanilla
4x140.0 ml, $1.25/100ml
Out of Stock

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Vanilla Caramel Cones
4x140.0 ml, $1.25/100ml

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Vanilla Fudge Cones, Vanilla Flavoured Frozen Dessert With A Fudge Core
4x140.0 ml, $1.25/100ml

$6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Cookies & Cream Crunch Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
Out of Stock

$6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Cookies & Cream Ice Cream Bar
3x72.0 ml, $3.24/100ml
Out of Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Halo Top
Frozen Dessert, Chocolate Caramel Brownie
473 ml, $1.69/100ml
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.33/100g

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g































































































