Ice Cream & Frozen Desserts
Filters
Ice Cream & Frozen Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Magnum
Classic Ice Cream Bar
3x100.0 ml, $2.10/100ml

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Cones, Frozen Dessert, Crafted In Canada
540 ml, $1.29/100ml
Low Stock

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Magnum
Cookie Duet Ice Cream Bar
3x85.0 ml, $2.47/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Halo Top
Cookies & Cream
473 ml, $1.69/100ml

$11.00
Plus tax
No Name
Cookies and Cream Ice Cream Sandwiches Club Size
24x120.0 ml, $0.38/100ml
Out of Stock
sale: $2.97, formerly:
Limit 2, after limit $4.99
Tenderflake
Deep Dish Pie Shells, All Vegetable Shortening
340 g, $1.47/100g
Out of Stock

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Magnum
Double Caramel Ice Cream Bar Belgian Chocolate
3x90.0 ml, $2.33/100ml

sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $6.29
Plus tax
Magnum
Double Raspberry Ice Cream Bar dipped in a chocolatey coating
3x90.0 ml, $2.33/100ml

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Chocolate Cones
4x140.0 ml, $1.25/100ml
Out of Stock

sale: $5.99, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Nestlé
Drumstick Cookies 'n Crème, Vanilla & Chocolate Cookie Crunch
500 ml, $1.40/100ml
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.33/100g

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g
sale: $4.24, formerly:
Limit 1, after limit $10.00
Farmer's Market
Yellow Onions, 10 lb bag
4.54 kg, $0.22/100g































































































