Pantry
Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Spices & Seasonings

sale: $2.99, formerly:
Limit 4, after limit $3.49
Prepared in CanadaWindsor
Canning & Pickling Coarse Salt
1.36 kg, $0.26/100g
Cereal & Breakfast

sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Prepared in CanadaKelloggs
Mini Wheats Mini Wheat Frosted Cereal
650 g, $1.15/100g

sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Prepared in CanadaKelloggs
Froot Loops Cereal Family Size
480 g, $1.56/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Poptarts Pop Tarts Frosted Strawberry
384 g, $1.04/100g
sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.99
Kelloggs
Raisin Bran Cereal Family Size
600 g, $1.33/100g
sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Kelloggs
Frosted Flakes Cereal Family Size
545 g, $1.37/100g
sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Kelloggs
Vector Meal Replacement Family Size
550 g, $1.36/100g

sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Prepared in CanadaKelloggs
Krave Cereal Family Size
500 g, $1.50/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Poptarts Pop Tarts Frosted Smore
384 g, $1.04/100g

sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.49
Prepared in CanadaKelloggs
Corn Pops Cereal, Family Size
515 g, $1.45/100g

sale: $5.49, formerly:
Limit 1, after limit $7.99
Prepared in CanadaKelloggs
All Bran All-Bran Buds Cereal
500 g, $1.60/100g















































































































































