Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

$6.99
Plus tax
Simply Protein
Dipped Bar Birthday Cake 5-Pack Gluten-Free
125 g, $5.59/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Dutch Crunch Corn Snack Nacho Cheese Flavoured
290 g, $1.38/100g
sale: $3.27, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
Ruffles
Flavoured Potato Chips, Cheddar & Sour Cream
200 g, $2.40/100g
Out of Stock

sale: $3.47, formerly:
Limit 2, after limit $4.99
Plus tax
Sunchips
French Onion flavour Multigrain Snacks
205 g, $2.43/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.14/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $2.77, formerly:
Limit 2, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































