Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.47, formerly:
Limit 2, after limit $4.99
Plus tax
Sunchips
Harvest Cheddar flavour Multigrain Snacks
205 g, $2.43/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
President's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
Out of Stock
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.50
Plus tax
President's Choice
Honey Roasted Peanuts
700 g, $1.07/100g
Out of Stock

$4.29
Plus tax
Lay's
Hot 'n' Sweet Chilli Ridged Flavoured Potato Chips
200 g, $2.15/100g
Out of Stock

sale: $3.47, formerly:
Limit 1, after limit $4.79
Plus tax
Smartfood
Jalapeño & Cheddar Popcorn
180 g, $2.66/100g
Low Stock
sale: $6.50, formerly:
Limit 4, after limit $7.50
Plus tax
President's Choice
Lightly Seasoned Peanuts
700 g, $1.07/100g
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50, formerly:
Limit 2, after limit $6.49
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.15/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.29
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.12/100g

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Bottle
2 l, $0.14/100ml































































































