Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Humpty Dumpty
Party Original Mix
250 g, $1.60/100g
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.99
Orville
Popcorn, Sweet & Salty Kettlecorn
492 g, $1.22/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips All Dressed Flavoured
220 g, $1.81/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips Bbq Flavoured
220 g, $1.81/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.11/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips Ketchup Flavoured
220 g, $1.81/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips Lightly Salted
220 g, $1.81/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































