Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips Sour Cream & Green Onion Flavoured
220 g, $1.81/100g
Low Stock
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, BBQ Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $3.27, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
Ruffles
Potato Chips, Lightly Salted
200 g, $2.40/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Pizza Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $3.27, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
Ruffles
Potato Chips, Regular
200 g, $2.40/100g
sale: $3.27, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
Ruffles
Potato Chips, Salt & Vinegar
200 g, $2.40/100g
Low Stock
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Salt & Vinegar Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $3.27, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
Ruffles
Potato Chips, Sour Cream & Bacon
200 g, $2.40/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Sour Cream & Onion Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, The Original,
148 g, $2.22/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































