Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Restaurante Deli Rounds
290 g, $1.38/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Restaurante Premium Tortilla Chips Hint of Lime with Sea Salt
275 g, $1.45/100g

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Restaurante Premium Tortilla Chips Red & White with Sea Salt
275 g, $1.45/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rich & Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rich and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Extra Honey Bbq Flavour
200 g, $2.00/100g

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Extra Ketchup Flavour
200 g, $2.00/100g

sale: $3.00, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Sour Cream, Green Onion, & Bacon Flavour
200 g, $2.00/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Sour Cream & Chive Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Spicy All Dressed Flavour Potato Chips
200 g, $1.50/100g
Low Stock
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $2.48, formerly:
Limit 2, after limit $2.89
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale, Bottle
2 l, $0.14/100ml

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $13.97, formerly:
Limit 2, after limit $15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































