Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Calorie-Wise Greek Salad Dressing with Feta and Oregano
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Gravy Mix
25 g, $5.96/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Creamy Poppyseed Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Creamy Cucumber Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Beef Stew Seasoning Mix
43 g, $3.47/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Peppercorn Ranch Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Club House
Gravy Mix for Chicken, 30% Less Salt
25 g, $5.96/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Kraft
Bacon Ranch Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































