Condiments & Sauces
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Prepared in Canada
Club House
Sloppy Joe Seasoning
37 g, $4.03/100g

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Prepared in Canada
Kraft
Sundried Tomato & Oregano Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Prepared in Canada
Kraft
Raspberry Vinaigrette Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Prepared in Canada
Kraft
Calorie-Wise Balsamic Vinaigrette Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $2.43, formerly:
Limit 1, after limit $3.99
Prepared in Canada
Kraft
Fat Free Italian Salad Dressing
425 ml, $0.94/100ml

sale: $0.98, formerly:
Limit 4, after limit $1.49
Prepared in Canada
Club House
Au Jus Dipping Sauce Mix
21 g, $7.10/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































