Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$5.49
Plus tax
SunRype
Fruit To Go 100% Fruit Snack Bites Apple Strawberry
112 g, $4.90/100g
Out of Stock
Low Stock
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy BarsWhite Chocolate Macadamia Nut, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
sale: $2.96, formerly:
Limit 2, after limit $3.99
Plus tax
Takis
Buckin' Ranch, Ranch Flavoured Rolled Tortilla Chips
260 g, $1.53/100g
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy BarsCrunchy Peanut Butter, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g

$4.29
Plus tax
Lay's
Tomato Tango Ridged Flavoured Potato Chips
200 g, $2.15/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer































































































