Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Classic potato chips
235 g, $1.83/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Ketchup Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer

$4.49
Plus tax
Tostitos
Restaurant Style tortilla chips
275 g, $1.63/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Bar.B.Q Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Sour Cream & Onion Flavoured Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Wavy Original Potato Chips
235 g, $1.83/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Salt & Vinegar flavoured Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, The Original,
148 g, $2.22/100g

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Dill Pickle Flavoured Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Lightly Salted Potato Chips
235 g, $1.83/100g
PC Optimum Offer
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Crispers Bits & Bites Original Flavour Snack and Cracker Mix
145 g, $2.07/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml































































































