Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$6.99
Plus tax
Prepared in Canada
Simply Protein
Dipped Bar Birthday Cake 5-Pack Gluten-Free
125 g, $5.59/100g
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $2.96, formerly:
Limit 2, after limit $3.99
Plus tax
Takis
Kaboom™ Ketchup - Sriracha Tortilla Chips
260 g, $1.53/100g
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Bits & Bites Cheddar Snack and Cracker Mix
145 g, $2.07/100g
$2.00 Member Price
, formerly: $3.29$3.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Christie
Crispers Bits & Bites Barbecue Flavour Snack & Cracker Mix
145 g, $2.07/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































