Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$4.49
Plus tax
Tostitos
Hint of Lime Restaurant Style Tortilla Chips
245 g, $1.83/100g
PC Optimum Offer

$4.49
Plus tax
Tostitos
Multigrain Rounds Tortilla Chips
270 g, $1.66/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Sour Cream & Onion Flavour,
156 g, $2.11/100g

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Wavy Lightly Salted Potato Chips
235 g, $1.83/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Doritos
Nacho flavoured tortilla chips
400 g, $1.75/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, BBQ Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Bars, Apple Cinnamon, 8 Bars
295 g, $1.35/100g

sale: $3.44, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
La Cocina
Tortillas
400 g, $1.20/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































