Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Rich and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml































































































