Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Ketchup Flavour,
156 g, $2.11/100g
Out of Stock
$12.99
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Assorted Fruit, Gluten Free
907 g, $1.43/100g
Low Stock
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Cinnamon Sugar
180 g, $2.22/100g
Out of Stock

$4.49
Plus tax
Tostitos
Hearty Dippers Tortilla Chips
250 g, $1.80/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Chip, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.94, formerly:
Limit 2, after limit $8.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.58/100ml

$2.69
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaMilk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.57/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaGatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCrush
Rainbow Variety Pack Red
24x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer































































































