Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Pizza Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Brownie, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g
Out of Stock
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars, Cookies & Creme, Granola Bar, High in Protein (Pack of 5)
5x68.0 g, $2.94/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Rice Krispies Bars Original
176 g, $2.27/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































