Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Pop-Tarts Pastries Unfrosted Strawberry Flavour
384 g, $1.04/100g
sale: $7.47, formerly:
Limit 2, after limit $9.99
Plus tax
CLIF
Energy Bars Chocolate Almond Fudge, Granola Bar
5x68.0 g, $2.94/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Sweet and Salty Almond Chewy Nut Bars
5x175.0 g, $0.40/100g
Out of Stock
$17.49
Plus tax
President's Choice
Raisins, Almonds, Cashews, and Cranberries Trail Mix
700 g, $2.50/100g
Low Stock
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































