Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$7.49
Plus tax
Old Dutch
Crunchy Potato Chips Sea Salt & Malt Vinegar Flavour Club Pack
600 g, $1.25/100g
Low Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































