Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$4.49
Plus tax
Prepared in Canada
Doritos
Flamin’ Hot* Nacho flavoured Tortilla Chips
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Strawberry Cheesecake Flavour Refrigerated Cheesecake Snacks
4x99.0 g, $1.13/100g

$4.49
Plus tax
Prepared in Canada
Tostitos
Hint of Zesty Cheddar Tortilla Chips
245 g, $1.83/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Prepared in Canada
Lay's
Honey Butter flavoured potato chips
200 g, $2.15/100g
PC Optimum Offer

$4.49
Plus tax
Prepared in Canada
Tostitos
Low Sodium Rounds tortilla chips 295g
295 g, $1.52/100g
PC Optimum Offer
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































