Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Wavy Cheddar & Sour Cream Flavoured Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Buffalo Ranch Flavour,
156 g, $2.11/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.11/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Lay's
Wavy Original Potato Chips
450 g, $1.55/100g
sale: $2.99, formerly:
Limit 4, after limit $3.49
Plus tax
Pringles
Potato Chips Party Stack Sour Cream & Onion Flavour
188 g, $1.86/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Classic Spice
180 g, $2.22/100g
Out of Stock

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Cheetos
Crunchy Cheese Flavoured Snacks
480 g, $1.46/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Sunchips
Harvest Cheddar flavour Multigrain Snacks Value Size
360 g, $1.94/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly:
Limit 4, after limit $3.79
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.38/100g

sale: $1.37, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.50/100ml































































































