Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Oven Baked Original Potato Chips
177 g, $2.42/100g
PC Optimum Offer

$4.49
Plus tax
Tostitos
Loaded Nachos Flavour Tortilla Chips
260 g, $1.73/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Miss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
325 g, $2.15/100g
sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Cheese & Onion Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Strawberry No Sugar Added Refrigerated Ready-To-Eat Gel Snack Cups
4x89.0 g, $1.26/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Miss Vickies
Sea Salt & Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
325 g, $2.15/100g
Out of Stock

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Smokey Bacon Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Smartfood
White Cheddar flavour seasoned popcorn
350 g, $2.00/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Fudge and Chocolate Chip Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































