Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.99
Orville
Popcorn, Sweet & Salty Kettlecorn
492 g, $1.22/100g
sale: $2.47, formerly:
Limit 4, after limit $3.99
Kelloggs
Homestyle Rice Krispies Squares Original
198 g, $2.02/100g
sale: $2.99, formerly:
Limit 4, after limit $3.49
Plus tax
Pringles
Potato Chips Party Stack Original
179 g, $1.95/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Chocolate No Sugar Added Ready-To-Eat Refrigerated Pudding Snacks
4x106.0 g, $1.06/100g

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Hot 'n' Sweet Chilli Ridged Flavoured Potato Chips
200 g, $2.15/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Wavy Salt & Vinegar Flavoured Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Oreo Ready-To-Eat Refrigerated Pudding Snacks
4x113.0 g, $0.99/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rich & Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g

$3.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Extra Honey Bbq Flavour
200 g, $2.00/100g
Out of Stock
Out of Stock
sale: $3.44, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
La Cocina
Tortilla Chips Thick Cut
360 g, $1.33/100g
sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Oven Baked BBQ Potato Chips
177 g, $2.42/100g
PC Optimum Offer

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy S'mores Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































