Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.96, formerly:
Limit 2, after limit $3.99
Plus tax
Takis
Fuego Rolled Tortilla Chips Hot Chili Pepper And Lime Extreme
260 g, $1.53/100g

$4.49
Plus tax
Doritos
Bold BBQ Flavoured Tortilla Chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.44, formerly:
Limit 2, after limit $4.79
Plus tax
La Cocina
Tortillas Fiesta
300 g, $1.60/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Tostitos
Restaurant Style tortilla chips
525 g, $1.33/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Sea Salt
180 g, $2.22/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Ruffles
Regular Potato Chips
380 g, $1.84/100g

$4.49
Plus tax
Doritos
Jalapeño & Cheddar flavoured tortilla chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Cream & Onion ridged flavoured potato chips
200 g, $2.15/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.47, formerly:
Limit 1, after limit $3.29
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Salt & Vinegar Flavour,
156 g, $2.11/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Lay's
Classic Potato Chips
450 g, $1.55/100g
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































