Chips & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
Magic Masala ridged flavoured potato chips
200 g, $2.15/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.79, formerly:
Limit 1, after limit $4.29
Plus tax
Lay's
All Dressed flavoured Potato Chips
220 g, $1.95/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Tostitos
Rounds Tortilla Chips Value Size
535 g, $1.31/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Caramel Granola Bars
5x172.0 g, $0.41/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Munchies
Original Snack Mix, Value Size
450 g, $1.55/100g

sale: 2 FOR $5.50
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x156.0 g, $0.45/100g
sale: $3.97, formerly:
Limit 2, after limit $5.99
Orville
Original Gourmet Popping Corn Kernels
850 g, $0.70/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Cedar Valley
Pita Chips Garlic And Herb
180 g, $2.22/100g
Out of Stock

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Ruffles
All Dressed flavoured Potato Chips Value Size
380 g, $1.84/100g

sale: $5.47, formerly:
Limit 2, after limit $6.99
Plus tax
Cheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks Value Size
410 g, $1.70/100g
Out of Stock
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$15.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.19/100ml































































































